52 357 30 84 lub 668 882 802

Zadzwoń do Nas!

52 357 30 84 lub 668 882 802

Voucher upominkowy

Przygotowaliśmy dla Państwa  VOUCHERY UPOMINKOWE o wartości 100 zł. Voucher możecie Państwo wykorzystać na zabiegi lecznicze w Sanatorium Modrzew. Z oferty mogą korzystać również firmy, które zechcą zakupić Vouchery dla Swoich pracowników.

Zasady skorzystania z Voucher’a Sanatorium MODRZEW Inowrocław
1. Posiadanie voucher’a upoważnia do pokrycia kosztów zabiegów , będących w ofercie MODRZEW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Inowrocławiu ( zwanego dalej sanatorium).
2. Ważność voucher’a wynosi jeden rok od daty jego wydania , a jego wartość wskazana jest na wydruku.
3. Można go wykorzystać w celu pokrycia kosztów zabiegów w przypadku :
– następnego  pobytu komercyjnego w sanatorium ,
– korzystania z naszych usług w trybie ambulatoryjnym , przy czym wartość voucher’a musi być mniejsza lub równa połowie całej należności za wykupione zabiegi w ramach jednej serii.
4. Rodzaj i ilość zabiegów pobieranych w ramach realizacji voucher’a musi być skonsultowany z lekarzem . Wyjątek stanowi zabieg na basenie solankowym , który może być odbierany na zasadzie oświadczenia o swoim stanie zdrowia.
5. Pracownicy sanatorium nie mogą wykorzystać voucher’a do pokrycia należności za zabiegi komercyjne w sanatorium.
6. Voucher może być wykorzystany jednorazowo bez możliwości jego podziału.
7. Przy realizacji voucher’a Klientowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty , gdy wartość otrzymanej usługi jest niższa niż wartość voucher’a. Jeżeli wartość wybranej usługi jest wyższa niż wartość Vouchera, wartość Vouchera jest odejmowana od wartości zakupionej usługi, a różnica pozostaje do opłacenia poprzez dostępne w obiekcie metody płatności.