52 357 30 84 lub 668 882 802

Zadzwoń do Nas!

52 357 30 84 lub 668 882 802

O Nas

O Sanatorium

Sanatorium Uzdrowiskowe Modrzew położone jest na zielonych Kujawach w inowrocławskim Parku Solankowym, słynącym ze sprzyjającego klimatu i naturalnych walorów leczniczych, w sąsiedztwie Ogrodów Papieskich, 400 metrów od Tężni Solankowych, w ciszy z dala od zgiełku miejskiego.

Czterokondygnacyjny obiekt sanatoryjny posiada 200 miejsc noclegowych, 2 nowoczesne windy, płatny oświetlony parking samochodowy.

Kuracjusze kwaterowani są w pokojach z pełnym węzłem sanitarno - higienicznym i balkonem. Pokoje, łazienki i balkony są w pełni dostosowane dla wszystkich grup osób niepełnosprawnych, także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Wszystkie świadczone usługi: badania lekarskie, zabiegi lecznicze, wyżywienie, zakwaterowanie, rozrywka, bezpłatny dostęp do internetu, kaplica rzymsko – katolicka oraz leczniczy basen solankowy zlokalizowane są w jednym budynku.

Znajdujące się na parterze centrum lecznicze zapewnia wszystkim gościom szerokie spektrum zabiegów oraz całodobową opiekę medyczną.

Zarezerwuj Swój pobyt już teraz!

Poznaj Naszą ofertę w serwisie Booking.com