52 357 30 84 lub 668 882 802

Zadzwoń do Nas!

52 357 30 84 lub 668 882 802

Zmiany w funkcjonowaniu Sanatorium Modrzew

Szanowni Państwo,

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania, uzdrowiska zawieszają czasowo swoją działalność.

Jeżeli pacjent posiada potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma rozpocząć się po 14 marca 2020 roku – powinien pozostać w domu. Kuracjusze przebywający obecnie na terenie Sanatorium mogą bezpiecznie dokończyć rozpoczęty turnus rehabilitacyjny – obiekt jest na bieżąco dezynfekowany, a województwo Kujawsko – Pomorskie to jedyne województwo w Polsce, gdzie nie wykryto żadnego przypadku osoby zarażonej wirusem. 

Skierowanie do sanatorium będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących. Szczegółowych informacji udzielą oddziały wojewódzkie NFZ. Pracownicy oddziałów Funduszu telefonują do osób, które miały w najbliższych dniach rozpocząć turnus leczniczy w uzdrowisku, aby poinformować ich o sytuacji.

O wszystkich zmianach będziemy na bieżąco informować, a w międzyczasie zachęcamy do dbania o siebie, jak i o swoich bliskich. 

Zarząd Sanatorium Modrzew 🌲🌲🌲

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *